parallax background

Hakkımızda
4M1a Yazılım

ihtiyaçlarınıza akılıcı çözümler

4M1A Yazılım | İhtiyaçlarınıza akılcı çözümler

23 yılı aşkın deneyimle Yazılım geliştirme alanında sayısız projeye imza atan 4M1A yazılım 2008 yılından beri faaliyetlerini Gaziantep Üniversitesi Teknopark'ta sürdürmektedir.

Alanında uzman yazılım ve tasarım ekibinin iş birliğiyle hazırladığımız Yazılım geliştirme çözümlerimizden bazıları yan tarafta sunmuştur. Sizde işletmenize artı değer katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz ..


Çözümlerimiz

Nasıl Çalışırız ?

Hakkımızda
1

İlk Görüşme

İhtiyaçlarınızı belirlemek için ilk görüşme gerçekleştirilir. Bu görüşmede donanım ve yazılımdaki özel ihtiyaçlarınız belirlenir.

Hakkımızda
2

Ekip Çalışması

İlk görüşmemizin ardından ekibimizle ihtiyacınıza yönelik donanımları en uygun ve en kaliteli şekilde belirleriz. Yazılımda ihtiyacınızı giderebilecek çalışmaları hazırlarız.

Hakkımızda
3

Kurulum

Uygun görülen donanım ve yazılımımızı işletmenize kurar, gerekli idari ve çalışan eğitimlerini gerçekleştiririz.

Hakkımızda
4

Sonuç

İşletmeniz çözümümüz sayesinde verimli, güvenilir ve kazançlı bir işletme haline gelirken bizde yeni projelere yelken açarız.

İnsan Kaynakları Faaliyetlerimiz

4M1A Yazılım ailesi olarak ; Restorant, Cafe, Bar, Market vb. işletmelerin kısa ve uzun vadeli tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve deneyime sahip uzman kadrosu ile müşterilerimize yazılım geliştirme ve programlama hizmeti vermekteyiz 10 Yılı aşkın tecrübesiyle Gaziantep Üniversitesi Teknopark'ta faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Mevcut projelerimize destek verebilecek / yeni projelerimizle ilgili yazılım geliştirme yapacağını düşünen; tecrübelerimizi aktaracağımız ve tecrübelerinden yararlanabileceğimiz, bizimle çalışmak isteyen yetenekli arkadaşların İK Kaynakları depertmanımıza CV'sini göndermesini rica ederiz.


4M1A Yazılım Ekibine Katılmak İster Misiniz?

0342 360 1353

Ekibimiz

Murat ÖZZEYBEK

Kurucu


Hali İbrahim UTANGAÇ

Yazılım Geliştirme Uzmanı


Mustafa KETENCİ

Yazılım Geliştirme Uzmanı


Ömer AKŞİT

Yazılım Geliştiricisi