MarkoPOS Quick Sale

Restoran, Fast Food, Cafe Bar, Pastane, Kuruyemiş, Market Otomasyonu

MarkoPOS Quick Sale

Restoran, Kafe, Fast-Food, Bar, pastane gibi farklı kategorilerde geliştirdiği çözümlerle işletmenizin tüm iş süreçlerini masa, self servis, paket, tezgah ve mutfak birimleri arasındaki denetimlerin sağlanması sayesinde verimli, güvenilir, kazançlı işletmeler haline getirir.

MarkoPOS Quick Sale yalnızca belirtilen sektörlerde değil ayrıca barkod ile satış yapan tüm işletmeler için uygun bir çözümdür. Patron ekranından, muhasebe işlemlerine kadar bir çok özellik barındırır. Arka programı sayesinde satış sisteminden yararlanmasanız bile işletmenizin tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Cari takibi yapabilir, alış satış faturalarınızı işleyebilirsiniz. Depo kontrolü yapabilir satışlarınıza göre stok durumunuzu görebilirsiniz. Alacak ve borç bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Gelişmiş tasarım ekranı sayesinde proforma fatura ve fatura tasarımlarınızı şablonunuza uygun yapabilir, faturalarınızı hızla yazdırabilirsiniz.

MarkoPOS QS, ticarim.NET sistemi ile entegre olarak çalışarak; bir veya birden fazla şubelerinizi tek ekran üzerinden yönetmenizi sağlar. ticarim.NET sayesinde şubelerinizdeki satışları, kasa-banka-cari hareketlerini yani şubenizdeki tüm hareketleri lokasyon ve cihazdan bağımsız olarak görüntüleyebilirsiniz. Şubelerinizin satış ekranlarını yönetebilir, hatayı minimuma indirebilirsiniz.

Demo Talep Et


Hangi sektörlerde uygundur ?ve Barkodla satış yapan tüm işletmeler


MarkoPOS QS Ekran Görüntüleri

MarkoPOS QS Kullanan Bazı Müşterilerimiz